לקוחות נכבדים, לנוחותכם ולמען שקיפות מרבית, נציג בעמוד זה של אתר VIP Traveler דוגמאות שונות לאפשרויות תכנון וכתיבת מסלול טיול מותאם אישית בחו"ל. הדוגמאות להלן הינן בסיסיות ומטרתן להמחיש את צורת החשיבה שלנו. למזמינים מסלול טיול מותאם אישית בחו"ל, אנו שולחים בדואר רשום תיק נסיעה אשר מכיל את המסלול על פי ימים, לוח זמנים מומלץ לטיול, כמה זמן לשהות בכל מקום, כמה זמן נסיעה ממקום למקום, היכן לעצור, מה לראות ועוד.

דוגמא ליום אחד במסגרת שלד כללי לטיול בצפון איטליה:

יום בשבועתאריך
בחודש מאי
תוכנית כלליתמרחק נסיעה משוער יומי בק"מהערות/לינה/חניון קרוואן
שלישי5יום טיול לאורך חופיו המזרחיים, ואחרי הצהריים חופיו המערביים והמצוקים של אגם קומו. אפשרות לשייט באגם.100צפון אגם Como


דוגמא ליום אחד בטיול קרוואנים הכולל כתובת חניון באוסטריה:

יום בשבועתאריך
בחודש יולי
תוכנית יומית כלליתהערות/ המלצת לינהכתובתטלפוןפרטים נוספים אזור לינהפרטי מייל או אתר להזמנה
חמישי14רכס דאכשטיין כולל מערת קרח וקרחון. ביקור בקניון טבעי בשם ליכטנשטיין.זל אם זייSeecamp Zell am See

Thumersbacherstraße 34
Zell am See
+43/(0)6542/72115בין Bischfshofen ל- Zell am See

35-40 אירו
***
*** כתובת אתר אינטרנט ופרטים נוספים: http://www.seecamp.at


דוגמא ליום טיול מפורט בקוריאה הדרומית (ללא תמונות):

תוכנית יעדים: יום שלישי, 30 בספטמבר:
יום בסוואן העתיקה והמשך בכפר הפולקלורי.

עם בוקר הוציאו את הרכב בסיאול מחברת ההשכרה או קבלו אותו במלון (תוכלו לתאם זאת כבר מהארץ) - צאו עם המזוודות ברכב דרומה לכיוון העיר סוואן - Suwon. זמן נסיעה כשעה בגלל העומס באזור.
מבצר האוואסונג סוואן (Suwon Hwaseong Fortress).

מבצר האווסונג שהוכר על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית נמצא על גבעה בלב העיר סוואן מדרום לסיאול. אל המבצר אפשר להגיע עם הרכב ולהחנותו בשולי החומות.

רקע: מתחם המבצר היה שטח בית המלוכה במאה ה-18. בתקופה זו ניסה המלך Kongjo להפוך את סוואן לעיר הבירה. מסיבה זו גם נבנו החומות והבצורים סביב מתחם העיר העתיקה. עם התפתחו התעשייה וגידול אוכלוסיית העיר החלו לבנות מחוץ לחומות. החומות, השערים והמעברים לאורך החומה שופצו בשנים האחרונות והפכו לאתר המוכר על ידי אונסקו כמורשת עולמית.

כדאי להגיע ל- Paldalmun Market הסמוך לשער הדרומי שם גם נמצא מרכז המידע. משם ניתן ללכת לאורך החומות לראות את מגדלי השמירה הגבוהים ואת הנוף היפה עד הגעה למרכז מידע נוסף בשם: Yeonmudae שבסמוך לו נמצא מגרש לאימונים בחץ וקשת, אחת מאומנויות הקוריאנים והם גם אלופים אולימפיים בתחום. ניתן להמשיך ולטייל לאורך החומות ולהגיע לשער הכניסה שמעל הנהר ואף להמשיך ולהקיף את כל המתחם - הכל על פי רצונכם והחלטתכם.

להלן מפת האתר:

דוגמא ליום טיול מפורט בקוריאה הדרומית

המלצה לחוויה מיוחדת ומשעשעת: בעיר סוואן קיים פארק ייחודי בשם Toilet-Culture פארק שיוחד לנושא האסלה... הפארק הוקם בסמוך לביתו של Sim Jae-duck המייסד וראש "האגודה הבינלאומית לאסלות". סים עצמו היה ראש העיר וכן תעשיין עשיר בתחום המתכות ומספרים שנולד לאמו בשירותים שהיו מחוץ לביתו ומכאן אהבתו לנושא.

כתובת המקום: Jangan-ro 458-9, Jangan-ru, Suwon
האתר פתוח בשעות 10-18 אך סגור בימי שני.

הערה: אם הגעתם לשעות אחה"צ הישארו בסוואן ובקרו בכפר הפולקלורי המוצג בהמשך ביום המחרת בשעות הבוקר.

לאחר ביקור בעיר סוואן צאו דרומה אל הכפר הפולקלורי - Korean Folk Village (הקרוי בשפתם Hanguk Minsok Ch'on). לכפר זה ניתן להקדיש כשעתיים ועד יום שלם.

מפה אינטאקטיבית של הפארק על חלקיו תמצאו באתר:
http://www.koreanfolk.co.kr/folk/english/guide/guide_map.html

בכפר זה הושקעו מאמצים רבים לרכז מבנים מאזורים שונים ולהם הוספו תצוגות שונות של בתי מגורים - כולל פנים הבתים, מטבח, חדרי שינה, חדרי מגורים - משקים חקלאיים, בתי מלאכה מסורתיים וכן מוצגים במקום: ריקודים עממיים, ריקודי מסיכה קוריאנים (כאלה תראו גם בהמשך הטיול בכפר Hahoe) בגדים מסורתיים, חתונה קוריאנית מסורתית, ירי חיצים בעת רכיבה על סוסים, אקרובטים להליכה על חבל ועוד.

הכפר פתוח מהשעה 9:30 ועד השעה 18 בזמן ביקורכם בקוריאה ופרטים על אירועים, שעות מופעים בכפר ועוד תמצאו באתר:
http://english.visitkorea.or.kr/enu/SI/SI_EN_3_1_1_1.jsp?cid=264121 

בסוף היום חזרו לעיר סוואן ללינת לילה.

לרשותכם טופס הזמנת מסלול טיול בחו"ל: