כאשר ניגשים לתכנון טיול בחו"ל לא תמיד יודעים מה לעשות? מה כדאי לראות? איך הכי נכון לנוע ממקום למקום? כמה זמן להיות בכל מקום? לאן כדאי לנסוע עם ילדים? לא פעם התלבטתם כיצד לתכנן טיול משפחתי? מה יש לראות בכל עיר / מדינה? כמה זמן לוקח להגיע ממקום למקום? מה היא הדרך המהירה ביותר? איפה לנים?...

לכל השאלות הללו ועוד אנחנו צוות מתכנני VIP Traveler נעזור לכם לפתור. אנו נתכנן עבורכם את הטיול המתאים לכם על סמך רצונותיכם, בקשותיכם וציפיותיכם ממסלול הטיול וכן, נחסוך לכם זמן והוצאות כספיות מיותרות. הזמנת מסלול טיול אצלנו חוסכת לכם את זמן התכנון אשר תשקיעו לפני הטיול ויחסוך את ההתלבטויות תוך כדי הטיול. מידע רב נצבר אצלנו בשנים רבות של מסעות חובקי עולם. אנו נבצע עבורכם את כל איסוף המידע וכן, נציע דברים נוספים אשר לא חשבתם עליהם כאשר אתם מחפשים מידע. 

אנו מתמחים בתכנון, ייעוץ ובניית מסלולי טיול מותאמים אישית במדינות: ארה"ב, איטליה, צרפת, גיאורגיה, גרמניה, אוסטריה, רומניה, דרום קוריאה, יוון, הונגריה, בריטניה, סקוטלנד, אירלנד, קרואטיה, סלובניה, בולגריה, איסלנד, אלבניה, שוויץ, דנמרק, נורבגיה, הולנד, בלגיה, ספרד, ניו זילנד, כרתים, רודוס.

בשלב הראשוני תקבלו מאיתנו שלד אשר נותן את מעטפת הטיול, לאחר אישורו היועצים שלנו יבנו לכם את המסלול בפירוט מירבי. בשלב השני תקבלו מאיתנו תיק מסלול מודפס שיגיע לביתכם. תיק זה יכלול בצורה מפורטת מה מבצעים בכל יום בהתאם לשלד המסלול שהוצג לפניכם. בתכנון, ייעוץ ובניית מסלולים לטיולי קראוון - תקבלו מאיתנו אתרים בחו"ל ללינה עם קראוון.

איל

איל קמרטמטייל בעולם כ- 25 שנים ביעדים שונים ומגוונים, בעל ידע נרחב בתחום תכנון טיולים ללקוחות על בסיס אישי. אחראי על כל נושא הקשר הראשוני עם הלקוח ותאום הזמנת עבודה מלווה לכל אורך הכנת המסלול את הלקוח במידה ומתעוררות שאלות או בעיות שמתכנן המסלול אינו יכול לפתור. אחראי על שיווק האתר בפורומים שונים וקשר עם לקוחות פוטנציאלים.


עדית

עדיתסוכנת נסיעות משנת 1997, סטודנטית להיסטוריה, מאד אוהבת לטייל בעולם בעיקר באירופה וארצות הברית, מייעצת בטיולי זוגות, משפחות ובודדים. בין תחביבי רכיבה על אופני הרים, סקי, אוכל (לבשל ולאכול). אני אוהבת לחלוק את הידע שאספתי על מקומות שונים ברחבי העולם, מאד רוצה שהאנשים שמטיילים יחוו ויראו מקומות חדשים וגם אם הם היו בהם בעבר, הם יגלו אותם מנקודת מבט שונה, אחרת לפעמים, מטובלת בסיפור או אגדה מקומית. התרומה שלי לייעוץ היא תמיד מתוך החוויה האישית שלי באותו המקום.

יהושע

יהושעד"ר יהושע רוטין - למד גיאוגרפיה, גיאולוגיה וקלימטולוגיה במסגרת מדעי הטבע וסיים תואר ראשון ושני בגיאוגרפיה פיסית באוניברסיטה העברית בירושלים בה גם הוכשר להוראת הגיאוגרפיה. את התואר השלישי במדעי כדור הארץ סיים באוניברסיטה העירונית של אמסטרדם. בשנת 2000 למד הדרכת טיולים בחו"ל ומאז עוסק בתיירות הן כחוקר, הן כמרצה בתחום הגיאוגרפיה של התיירות והן כמדריך טיולים לחו"ל. בשני העשורים האחרונים משמש כיועץ מסלולי טיולים לחו"ל. בנוסף יהושע פרסם כתבות רבות על אתרי תיירות מיוחדים בעולם וגם כותב פוסטים לבלוג אתר VIP Traveler.

יוסי

יוסי טיבייוסי טיבי - יליד 94'. מתעניין ועוסק בתחום התיירות כל חייו. מתכנן טיולים ומסלולים למגוון יעדים בעולם כגון: סין, ארה"ב, גאורגיה, ספרד, צרפת ועוד. אוהב מאוד לטייל בארץ ובעיקר בעולם, עוסק בספורט, במקצועו - מדריך מערכות מידע.


מיכל

מיכל להבקוראים לי מיכל ומאז ומתמיד אהבתי לטייל. גרתי עם משפחתי שלוש שנים בניו זילנד ונעלי הטיולים לא נחו לרגע. חרשנו את האי הצפוני והדרומי כאשר לכל אזור הקדשנו זמן רב על מנת לגלות אותו לעומק. את הטיולים תכננתי בעזרת חבריי הניו זילנדים המקומים אשר תרמו מהידע שלהם ונתנו עצות מנסיונם האישי: איפה לישון, איך לחלק נסיעות, בתי קפה ומסעדות במקומות מיוחדים, לאיזה מלכודות תיירות לא ליפול ולמה חובה ללכת, מסלולים סודיים ואיפה כדאי לעצור לפיקניק עם נוף משגע. ניו זילנד היא מדינה קסומה ואני אשמח לחלוק איתכם מנסיוני האישי.

אנה

אנה מכליןשמי אנה מכלין, הגעתי לישראל מרוסיה וכיום עובדת במחלקת הרכש בחברת היי טק. את הזמן הפנוי משאירה לאהבת חיי - טיולים: מתכננת ובונה טיולים ברוסיה בהתאמה אישית לעסקים ולפרטיים וכמובן מטיילת בעצמי - חיה ונושמת טיולים. החזון שלי הינו שכל לקוח עבורו אני בונה מסלול טיול, יחזור מחו"ל עם חיוך וחשק לעוד. ההנאה שלכם בטיול היא המטרה הסופית של העבודה שלי. חשובה לי מאוד שביעות רצונכם ולכן אני מקדישה זמן רב לשיחת תיאום ציפיות על מנת לברר מהן העדיפויות, מהן מטרות הטיול ומהן הציפיות שלכם מהטיול. לאחר מכך אני דואגת לתכנן עבורכם הכל מ-א' ועד ת'.

עמיאל

עמיאללמרות שבלעדיו כנראה שלא הייתם מגיעים לאתר שלנו, רוב הסיכויים שלא ממש יצא לכם לדבר איתו... עוסק בתחום פיתוח עסקי באינטרנט משנת 2006. בעל ניסיון עשיר בבניית אתרי תדמית ואתרי מסחר, בנה את אתר VIP Traveler וממונה על עדכון תכנים חדשים ותפעול שוטף של האתר. אחראי גם על ההתנהלות הכספית בחברה ועל קבלת התשלום מלקוחות החברה.