ישנם יתרונות רבים לטיול קרוואן בחו"ל, שלא לומר הערך המדהים בטיול קרוואן, ההזדמנות להיות קרוב לטבע וההזדמנות האולטימטיבית לפרטיות. קרוואנים הם דרך מצוינת לטייל בחו"ל אם אתם יוצאים כמשפחה, זוג בטיול רומנטי, או קבוצה של חברים קרובים מאד - טיול קרוואן בחו"ל מציע אפשרויות עבור כולם. רוב הספקנים לגבי טיולי קרוואן בחו"ל מעלים בדרך כלל את ה"בעיות" הכרוכות בטיולי קרוואן כגון: מציאת חניונים, הקושי לנהוג בקרוואן נגרר או קרוואן ממונע (Motor Home) והקושי במציאת מקומות חנייה בערים. אולם יש לציין, כי לא בכדי תופסים טיולי קרוואנים חלק משמעותי מתרבות הנופש ברחבי העולם. טיולי קרוואנים נפוצים מאד באירופה: הולנד, סקוטלנד, דנמרק, נורבגיה, אוסטריה וגרמניה. טיולי קרוואנים נפוצים גם באוסטרליה, בניו זילנד, ארה"ב וקנדה. בכל מקרה, בכל הקשור לטיול קרוואן, מדובר בסוג טיול מהנה במיוחד, הטומן בחובו חופש אולטימטיבי לבחירת מסלולי טיול, מקומות לינה ואת אופי הטיול.

אחד היתרונות העיקריים של טיול קרוואן בחו"ל, הוא הגמישות והחופש: לנסוע לאן שרוצים מבלי להיות תלוי בבתי מלון או צימרים, לאכול מתי ומה שרוצים מבלי להיות תלוי במסעדות ולשמור על לכידות משפחתית וחברתית במהלך כל זמן הטיול. קרוואן מספק בעיקר את ההרגשה שגם בזמן הטיול בחו"ל, אנחנו עדיין בבית - נהנים מהטיול ונהנים מהתנאים הנוחים שהקרוואן ואתרי קרוואנים מציעים. בנקודה זו יש לציין כי אתרי קרוואנים לא מיועדים רק לעגינה וטעינת חשמל למצברי הקרוואן. באתרי קרוואן רבים בחו"ל מתקיימות פעילויות למשפחות וקבוצות מטיילים, כמו גם שירותי דואר ומינהלות נוספות.

אם כך, מה ההבדל בין שכירת רכב לבין שכירת קרוואן בחו"ל? הלא בשני המקרים אנו נדרשים לנהוג ולעבור קילומטרים רבים בין יעדים ואתרים. התשובה אם כן, נמצאת בשני היבטים: ההיבט הראשון - נוחות הנסיעה עם המשפחה ברכב שכור אינה ניתנת להשוואה לנוחות שמספק קרוואן. גם בנסיעות ארוכות הילדים אינם כבולים למושבי הרכב והם יכולים לשחק ולהעסיק את עצמם בכל זמן הנסיעה. דבר נוסף, במידה והנסיעה ארוכה במיוחד, תמיד אפשר לעצור בחניון או בפארק ולהעביר את הלילה בארוחה משפחתית ולינה בתנאים נוחים. ההיבט השני - הערך המוסף שהוזכר קודם לכן, אשר מתגלם בסוג חופשה ייחודי אשר יוצר אצל כל המשתתפים בו זיכרונות מיוחדים במיוחד של טיול, עבודת צוות, הצלחות, כשלונות והדברים הקטנים והפשוטים של החיים. בין אם מדובר בטיול קרוואן עם הילדים (ואפילו הכלב!) או טיול של מספר קרוואנים של כמה משפחות או קבוצת חברים, הכל נראה ומרגיש טוב יותר כאשר אנחנו מטיילים בחו"ל מגובים כל העת על ידי הבית הנייד שלנו.

טיול בקרוואן מאפשר לנו לפתוח את הדלת ישירות לתוך הטבע וזוהי למעשה גולת הכותרת של טיולי קרוואנים. אתרי קרוואנים טובים לוקחים בכובד ראש עובדה זו ויחד עם שירותי מינהלה. הטובים שבאתרי חניוני הקרוואנים מספקים בנוסף לקשר עם הטבע, גם אירועים מאורגנים ואינטראקציות חברתיות לאורחי החניון, במטרה לחזק את התחושה הקהילתית של מטיילי הקרוואן. ניתן לומר, כי מטיילי קרוואן הם קהילה בכל מקום בעולם - קהילת אנשים איכותיים המודעים ליתרונות הסביבתיים של טיולי קרוואן, אנשים השואפים לפגוש ולהכיר אנשים אחרים, ללמוד את שפתם ולהתחבר לתרבותם ובעיקר - אנשים האוהבים את משפחתם וחבריהם ומעדיפים לבלות איתם בחופשה מיוחדת במינה.

המלצות לטיול קרוואן בחו"ל:

  1. מומלץ לשכור קרוואן בחו"ל עוד בישראל - בנדנה קרוואנים להשכרה (קישור לחיפוש קרוואן בלחיצה על "חיפוש קרוואן"). ללקוחות בנדנה אנו נותנים 10% הנחה על תכנון וכתיבת מסלול טיול בקרוואן. בנוסף, לאחר ששלד המסלול יאושר על ידיכם, יכין מתכנן המסלול רשימה מומלצת של אתרי חניוני קרוואנים (אתר לכל אזור לינה).
  2. רשימת מלאי - מומלץ לעשות רשימה מה לוקחים לטיול ומה כבר יש בקרוואן. אין טעם לקנות למשל כלים להכנת אוכל והגשתו, אם הקרוואן כבר מצויד בהם.
  3. רצוי לבדוק היטב טרם יציאה לחו"ל מהם המצעים שינתנו יחד עם הקרוואן והאם יש בקרוואן כריות ושמיכות. כמו כן מומלץ לבדוק אם המצעים נקיים ומחוטאים, טרם מסירת הקרוואן ללקוח.
  4. מומלץ לוודא שחניון הקרוואנים ממנו אתם שוכרים את הקרוואן נמצא קרוב ככל האפשר לשדה התעופה. זאת, על מנת שלא לאלץ אתכם לנסוע בתחבורה ציבורית או לשכור רכב רק על מנת להגיע משדה התעופה לקרוואן שלכם.
  5. חשוב לוודא שהקרוואן בטיחותי - מומלץ לבקש אישור בדיקות בטיחות שנעשו למרכב עצמו ולציוד הקרוואן.
  6. צאו לטיול קרוואן בחו"ל כשבידכם מסלול טיול מתוכנן. בצורה זו תוכלו למקסם את החופשה שלכם מבלי להיקלע למצבים של איבוד הדרך, אובדן זמן, חיפוש אחר אתרי חניונים תוך כדי נסיעה והחמור מכל - התפשרות על חניוני קרוואנים בלתי מתאימים.
טיול קרוואן בנורבגיה
טיול קרוואן בנורבגיה
טיול קרוואן בניו זילנד - Mt. Cook
טיול קרוואן בניו זילנד - Mt. Cook
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן בניו זילנד
טיול קרוואן באוסטרליה
טיול קרוואן באוסטרליה
טיול קרוואן באוסטרליה
טיול קרוואן באוסטרליה
טיול קרוואן בקנדה
טיול קרוואן בקנדה
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - עמק האש - לאס ואגס
טיול קרוואן - החולות הלבנים - ניו מקסיקו ארה
טיול קרוואן - החולות הלבנים - ניו מקסיקו ארה"ב
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - Bonneville Speedway
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - פלורידה
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - פלורידה
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - קרחון באלסקה
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב - Tangle Lakes באלסקה
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"ב
טיול קרוואן בארה
טיול קרוואן בארה"בחיפוש קרוואן 


הזמינו תכנון מסלול טיול קרוואן בחו"ל: