ההכנה לטיול בחו"ל היא אחד הדברים המרגשים ביותר עבורנו. כל אחד ואחת מתכוננים באופן שונה לטיול ולחופשה בחו"ל, אך עדיין יש לא מעט דברים חשובים שיש להכין ולהתכונן אליהם בהתאם ליעד בחו"ל. נזכיר את הדברים הבסיסיים כמו: דרכון בתוקף (וגם העתקים מצולמים של הדרכון), אשרת כניסה למדינה ואשרות שהייה (במידה וצריך), תרופות קבועות ואישורים רפואיים, ביטוח נסיעות לחו"ל, אמצעי תקשורת בחו"ל ומחו"ל לארץ.

יחד עם זאת, עם כל כמה שאתם "קולים" ו-"ראש פתוח" ולא משנה מה התקציב שלכם, טרם היציאה לטיול בחו"ל, מומלץ מאד ללמוד כמה שיותר אודות המדינה אליה מגיעים לחופשה. ככל שיהיה בידיכם מידע רב יותר אודות המדינה עצמה, מזג האויר הצפוי בה, הפרשי השעות מהארץ, המטבע בשימוש המדינה ופרטי חירום ליצירת קשר עם נציגות ישראל באותה מדינה - כך עולה באופן ניכר הסיכוי שלכם להפיק את המיטב מהטיול ומהחופשה בחו"ל, תוך סיכון מועט ככל האפשר.

אנו ב- VIP Traveler עוסקים משנת 2008 בתכנון, בנייה וכתיבת מסלולי טיול בחו"ל בהתאמה אישית עבור יחידים, משפחות, טיולי קרוואן, חופשות סקי בשילוב טיול, טיולי אטרקציות, טיולי תרמילאים וטיולים לגיל הזהב. מסלולי הטיול שאנו בונים עבורכם נתפרים על פי מידתכם בהתאם לאופי הטיול המבוקש בחו"ל, מספר המשתתפים, טווח הגילאים, תחומי העניין ומגבלות התקציב. באתר VIP Traveler, אנו מציגים טעימות ודגשים עבור כל אחד מהיעדים בהם אנו מתמחים בתכנון ובניית מסלולי טיול למטייל העצמאי וכן, אנו מספקים מידע נוסף למטיילים בחו"ל - מידע אשר עשוי לסייע לכם גם במידה ואינכם מעוניינים להזמין דרכנו את מסלול הטיול שלכם בחו"ל (וזה חבל, כי בזכותינו אתם עשויים ליהנות מהטיול שלכם בחו"ל הרבה יותר...!).

לרשותכם רשימת הארצות בהם אנו מתמחים בתכנון ובניית מסלולי טיול. מערך עמודים זה יאפשר לכם לקבל עבור כל אחת מהמדינות, מידע אודות: נציגות ישראל, תנאים להחזרי מס, תחזית מזג אויר ל-7 ימים והשעה המקומית.

למידע מפורט אודות תכנון ובניית מסלולי טיול בחו"ל - לחצו כאן

מידע למטיילים ב... :