טיול בדרום אמריקה

טיול בדרום אמריקה
השנה, צוות VIP Traveler מגשים לכם חלום! מסלולי טיול באמריקה הלטינית - בניית מסלול מותאם אישית בדרום אמריקה עם חוויות ומקומות שלא תמצאו באף מקום אחר. לכבוד חג הפסח ועד סוף חודש יוני 2019, צוות VIP Traveler מציע לכם מגוון מסלולים מיוחדים ומלאי חוויות ביבשת דרום ומרכז אמריקה במחירים שווים במיוחד! קסם קאריבי, קצב לטיני, שביל האינקה, טבע פראי בדרום אמריקה...

קסם קאריבי:
מדינות - מקסיקו > בליז > גואטמלה.
משך הטיול: 30 יום.
טיול מרהיב ומלא באטרקציות בן חודש בעקבות בני המאיה, יערות הגשם וחופים אקזוטיים.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 3000 ₪.

קצב לטיני:
מדינות - פנמה > קולומביה.
משך הטיול: 20 יום.
טיול של פעם בחיים עם חוויות שונות לפי טעם הלקוח בעקבות הקצב של קולומביה, איים טרופים בפנמה, ערים מרהיבות וטבע עוצר נשימה.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 2000 ₪.

שביל האינקה:
מדינות - פרו > בוליביה.
משך הטיול: 30 יום.
טיול בן חודש בעקבות הקסם והתרבות של שבט האינקה וביקור באתריו הקדושים כולל מאצ'ו פיצ'ו ובטבע המרתק של בוליביה כולל מדבר המלח.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 3000 ₪.

הכוכבים של דרום אמריקה:
מדינות - ארגנטינה > צ'ילה > ברזיל (כולל קרנבל 2020!!).
משך הטיול: 60 יום.
חודשיים מלאים בחוויות שלא תשכחו כל החיים ביבשת הכי שמחה ומדהימה בעולם. כולל טבע עוצר נשימה, אזור פטגוניה המרהיב, מפלי האיגוואסו אחד מפלאי עולם, ערים מרתקות וקרנבל ברזילאי שישאיר טעם של עוד.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 3500 ₪.

דרום ומרכז אמריקה הטיול המלא והמקיף:
מדינות - מקסיקו > בליז > גואטמל ה> פנמה > קולומביה > פרו > ברזיל > ארגנטינה (או בכיוון ההפוך, תלוי בעונה).
משך הטיול: 120 יום.
טיול של פעם בחיים ביבשת הכי צבעונית שוקקת חיים ומטריפה שיש. כל הטיול מלא בחוויות המלצות טיפים ואטרקציות שלא תמצאו באף מקום אחר, המסלול נבנה ונתפר לפי טעמו האישי של הלקוח.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 3,500 ₪.

* ניתן לשנות / להוריד / להוסיף מדינות בהתאם למסלול בן 120 יום (4 חודשים).

אופציות מיוחדות לחובבי טבע ובעליי חיים:
טיול בעקבות חיות הבר של דרום אמריקה! בואו לגלות את המקומות האחרונים בעולם בהם טבע בתולי וחיות בר משוטטות בחופשיות וקוראות ליבשת דרום אמריקה - בית. החל מיערות הגשם האינסופיים ועד לטבע הפראי בפטגוניה.

טבע בפרו:
מדינות: פרו כולל האמזונס.
משך המסלול: 14 עד 21 יום.
בואו לגלות את הטבע וחיות הבר בפרו - המדינה המגוונת בעולם שנבחרה על ידי רבים כיעד הטוב ביותר בדרום אמריקה. החל משייט וצפייה בחיות בר: תנינים, קופים יגוארים נחשים ועוד בג'ונגלים באמזונס, לקו החוף של פרו הכולל חיות בר כגון: כלבי ים, עופות ים, ליוויתנים ועוד ועד לחיות הבר באזור הרי האנדים הכוללים: אלפקות, פומות והקונדור המרשים.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 1200 ₪.

טבע בפטגוניה:
מדינות: ארגנטינה וצ'ילה.
משך המסלול: 14 יום.
ביקור באחד האזורים המיוחדים והפראיים ביותר בעולם - חבל פטגוניה. בואו לגלות את השמורות והפארקים היפים ביבשת ולצפות בחיות בר שונות כגון: פומות, לוותינים, פינגווינים, נשרים ועוד אלפי סוגים וזנים שונים של בעלי חיים מרהיבים.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 1300 ₪.

טבע אקזוטי:
מדינות: פנמה וקוסטה ריקה.
משך המסלול: 14 יום.
שבועיים מלאים בטבע עוצר נשימה חופים אקזוטיים, חוויות תת ימיות ואטרקציות שלא מהעולם הזה. בואו להכיר את המדינה הירוקה ביותר במרכז אמריקה - קוסטה ריקה מלאת הפארקים וחיות הבר כגון: עצלנים, זוחלים, אלפי ציפורים, יגואר, קופים ומה לא! וביקור בפנמה המדינה האקזוטית מלאת החופים ויערות המלאים גם היא בבעלי חיים: כוכבי ים, צפרדעים, עצלנים, דגים ושמורות תתי ימיות.
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 1300 ₪.

טבע באי המופלא בעולם:
מדינות: איי גלפאגוס (אקוודור).
משך הטיול: 9 ימים.
בואו לבקר באיים הכי יפים הכי פראיים הכי טבעיים בעולם. איים בהם האדם הוא מבקר זמני והמקומיים הם קבוצה מרהיבה של בעלי חיים, רובם אנדמיים לקבוצת איים אלו. בואו לגלות את הפלא הזה הנמצא לחופי אקוודור ומלא חיות שונות כגון: כלבי ים, איגואנות, חתולי ים, כרישים, עופות, פינגווינים, צבי ענק, ועוד ועוד ועוד!!
תכנון וכתיבת מסלול טיול החל מ- 900 ₪.

תכנון וכתיבת מסלולי טיול בדרום אמריקה
יוסי טיבי
יליד 94', מתעניין ועוסק בתחום התיירות כל חיי. מאוד אוהב טבע ובעליי חיים. במקצועי - סוכן נסיעות ואופרייטור טיולים לחו"ל. מתעסק בצילום, אומנות ותקשורת. מתמחה ביבשת דרום אמריקה ובמדינות נוספות כגון טנזניה, סין ועוד. מטרתי היא לגרום לכל מטייל שבוחר לנסוע דרכי, להתאהב ביעד בו הוא מבקר ולחוות רגעים וחוויות שלא היה חווה בשום מקום אחר.