מפת ברזיל:

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה ואחת מהגדולות בעולם. הודות לגודלה, ברזיל היא אחת המדינות המגוונות והמעניינות ביותר שיש לעולם להציע: ג'ונגלים ויערות גשם, חופים לבנים, ערים גדולות ומתקדמות, מאכל האסאי הכל כך טעים וכמובן, קצב הסמבה שלעולם לא נגמר!

בשל מימדיה היבשתיים של ברזיל, הגיאוגרפיה המגוונת, ההיסטוריה והאנשים, תרבותה של ברזיל עשירה ומגוונת ביותר. על אף שהשפה המדוברת בברזיל היא פורטוגזית בכל המדינה, המדינה כל כך מגוונת תרבויות כך שכל אזור נראה כאילו הוא מדינה עצמאית ושונה.

המוזיקה משחקת תפקיד מרכזי בזהותה של ברזיל. סגנונות כמו צ'ורו, סמבה וקפוארה הפכו לסימן ההיכר של ברזיל וניתן לשמוע אותם ולצפות במופעים כמעט בכל עיר גדולה בברזיל. העיר המזוהה ביותר עם מוזיקה בברזיל היא סלבדור - עיר הממוקמת בצפון מזרח ברזיל ובירת מדינת באהיה. העיר נחשבת למושבה אפריקאית בברזיל ובה גם נולדו הסמבה והקפוארה. טיול בסלבדור יאפשר לכם ליהנות ממקצב בלתי פוסק, תהלוכות צבעוניות ושמחת חיים ברזילאית תוססת.

טיול לברזיל יעניק לכם את אחת מסצנות הטבע המרהיבות ביותר בכדור הארץ - האמזונס, יער הגשם הגדול בעולם ומערכת ענקית של נהרות ויערות המכסה שטח של למעלה ממיליון וחצי קמ"ר. בשטחה של ברזיל נמצאים 60% מיערות הגשם של האמזונס ומאנאוס - הינה העיר הברזילאית המשמשת כשער הכניסה והיציאה לג'ונגל האמזונס וממנה ניתן לצאת לסיורים מודרכים בג'ונגלים. צייד קרוקודילים, שייט בנהר על סירת קנו, דייג פיראנות, צפייה בבעלי חיים אקזוטים כגון יגואר עצלנים תוכים ועוד, הם רק חלק מפעילויות מלאות אנדרנלין שניתן לעשות בעת ביקור באמזונס הברזילאי.

ברזיל שופעת תופעות טבע ופלאי עולם ואחד מהם הוא הפארק הלאומי של מפלי האייגואסו. המפלים הם סדרה של מפלי מים על נהר איגואסו והשוכנים על קו הגבול בין מדינת ברזיל פראגוואי וארגנטינה. המפלים רחבים יותר ממפלי ויקטוריה, גבוהים יותר ממפלי הניאגרה ויפים יותר משניהם. מסלול טיול במפלי האיגואוסו יזכה את המטיילים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו.

טיול לברזיל אינו שלם בלי ביקור בעיר המפורסמת והמיוחדת ביותר שבה - הלוא היא ריו דה ג'נירו. ריו דה ז'נרו כוללת בתוכה חלק מהחופים הטובים והפופולאריים ביותר בעולם, קופה קבנה איפנמה ועוד. התצפיות מצוקי הענק שמזדקרים בה והיותה עיר תוססת ומלאת עניין, מושכת אליה ריו דה ג'נירו מיליוני תיירים מידי שנה. תושבי ריו דה ג'נירו מכנים אותה "העיר המופלאה" בשל יופיה הטבעי, הכולל צוקים מיוערים העולים בתלילות לגבהים של מאות מטרים, איים טרופיים, חופים לבנים, ומפרצים רחבים. ריו דה ג'נירו אירחה בשנים האחרונות 2 מאירועי הספורט החשובים בעולם , המונדיאל (2014) והאולימפיאדיה (2016). כדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר בריו דה ג'נירו ובברזיל בכלל. בריו דה ג'נירו קיימים חמישה מועדוני כדורגל רשמיים, כאשר הגדול והמפורסם שבהם הוא אצטדיון המרקנה.

אחד האירועים השמחים הגדולים והצבעוניים בעולם, קורה בברזיל, הלוא הוא הקרנבל! הקרנבל הברזילאי הוא חג בן ארבעה ימים בברזיל, המתחיל כל שנה חמישים יום לפני חג הפסחא. הקרנבל נחשב למסיבה הגדולה בעולם והוא מתרחש במספר מוקדים וערים מרכזיות בברזיל. אם תמיד חלמתם להצטרף לחגיגה הכי צבעונית, מוחצנת ולוהטת בעולם הזמינו עכשיו מסלול טיול בברזיל ויחד נבנה לכם את הטיול המושלם לקרנבל והמקצב הברזיליאי!

מידע נוסף למטיילים בברזיל - לחצו כאן

פסל ישו הגואל בריו
פסל ישו הגואל בריו
ריחוף בדאון בשמי ריו
ריחוף בדאון בשמי ריו
שקיעה בריו דה ג'נירו
שקיעה בריו דה ג'נירו
חוף קופה קבנה בריו
חוף קופה קבנה בריו
הר הסוכר בריו
הר הסוכר בריו
חוף איפנמה
חוף איפנמה
חוף גאראפואה מרכז ברזיל
חוף גאראפואה מרכז ברזיל
ריף בחופי איטה קרה
ריף בחופי איטה קרה
שייט בנהר האמזונס
שייט בנהר האמזונס
כפר באגן האמזונס בברזיל
כפר באגן האמזונס בברזיל
מורו דה סאו פאולו
מורו דה סאו פאולו
שקיעה במורו דה סאו פאולו
שקיעה במורו דה סאו פאולו
מעלית לאסרדה - סלבדור
מעלית לאסרדה - סלבדור
צילום במפלי האיגוואסו
צילום במפלי האיגוואסו
צילום במפלי האיגוואסו
צילום במפלי האיגוואסו
סלבדור דה באייה
סלבדור דה באייה

הזמינו מסלול טיול מותאם אישית בברזיל: