יפן - יעד חדש לתכנון מסלולי טיול

תכנון, ייעוץ ובניית מסלולי טיול בחו"ל
           
 

שלום אורח,

החודש אנו מברכים את מרונה מייהיל המצטרפת לצוות VIP Traveler. מרונה מומחית לתכנון וכתיבת מסלולי טיול ביפן ובמדינות נוספות.

יפן היא אחת מהארצות המבוקשות ביותר בעולם התיירות, אולם עבור קהל התיירים הישראלי היא מהווה תעלומה שרק מחכה שיפענחו אותה, הן בשל המרחק מישראל ליפן והן בשל מחסור בהיכרות עם התרבות של יפן.

יפן בעלת תרבות עתיקה, מרתקת ועתירת נופים מרהיבים, אולם היא מהווה קושי עבור מטיילים הנוסעים ליפן ללא הכנה מראש וללא ידיעת השפה, שכן מדובר במדינה בה השפה האנגלית אינה נפוצה. לכן, חשוב להתכונן לטיול ביפן בהתאם, תוך כדי הכנת מסלול לפרטי פרטים כדי לא להיתקל בקשיים במהלך הטיול.

אם ברצונכם לתכנן טיול ליפן - ארץ השמש העולה - תכנון מקורי והכוונה כמו של מקומי, צרו עמנו קשר ואנו מבטיחים שמצפה לכם חוויה ייחודית שלא תשכחו!

אינרי טאישה

בברכה,
צוות VIP Traveler


לתשומת לבכם: פרטיותכם חשובה לנו ועל כן, אם אין ברצונכם לקבל הודעות נוספות מאתר VIP Traveler, תוכלו ללחוץ בתחתית הודעה זו (ובתחתית כל ההודעות מהאתר) על הקישור להסרה מרשימת הדיוור.
 
   
 VIP Traveler - מומחים בתכנון, יעוץ ובניית מסלולי טיול מותאמים אישית במדינות: ארה"ב, איטליה, צרפת, צ'כיה, גיאורגיה, גרמניה, אוסטריה, רומניה, רוסיה, פולין, דרום אפריקה, דרום קוריאה, יוון, יפן, הונגריה, בריטניה, סין, סקוטלנד, אירלנד, קולומביה, קנדה, פנמה, פרו, גואטמלה, בליז, מקסיקו, ארגנטינה, ברזיל, קרואטיה, סלובניה, בולגריה, איסלנד, אלבניה, שוויץ, דנמרק, נורבגיה, הולנד, בלגיה, ספרד, ניו זילנד, כרתים, רודוס.

לחצו כאן לארכיון הדיוור שלנו

VIPtraveler.co.il
טלפון: 054-2609-419
דוא"ל:  

 
תכנון, ייעוץ ובניית מסלולי טיול בחו"ל
להסרה מרשימת הדיוור של אתר VIP Traveler, אנא לחצו כאן